הגענו לשני אחרי התנסות לא מוצלחת עם היוגה, עם הרבה ספקות, פחדים ודעות קדומות. רצינו להתחיל מסע זוגי בספורט שהוא לא רק ספורט, ויוגה הייתה ההחלטה. שיעור אחד עם שני היה מספיק כדי לשנות את חיינו, וזאת לא הגזמה


שני לימדה אותנו מאפס, בלי לחץ ועם הרבה סבלנות, עם כל הלב והנשמה. מהנשימה הראשונה, עזרה לנו להגיע לתנוחות מורכבות, לאתגר את עצמינו מנטלית ופיזית וללמד כל פעם על רוח היוגה. כיום, אנחנו לא יכולים לחשוב על שגרה בלי יוגה, והכל בזכותה. שני מורה מדהימה, אשר מקרינה לכל תלמיד כוח, רוגע, איזון ורצון להגיע כל פעם ליותר. שני מחזקת את הגוף ואת הנשמה ושיעור איתה תמיד שובר שגרה כשרצים כל היום בין עבודות ומחויבויות. אנו ממליצים על שני, למי שלא יודע כלום, למי שיודע הרבה ולמי שיודע המון. מורה נפלאה, לב ענק והמון ידע שמעורר השראה

שרון לנדר ודניאל אורלן

 

שני הסתן היא מורה פשוט אדירה ליוגה. אני לומדת איתה כבר 4 שנים. התחזקתי בטירוף. למדתי ממנה גם פילוסופיה ומושגים שהולכים איתי שנים, גם אישית וגם מקצועית. בכל שיעור היא מחדשת לי תרגילים - זה לא יאמן. שבוע אחר שבוע, שנה אחר שנה, ואין שיעור שאני לא לומדת בו 2-3 תרגילים חדשים. היצירתיות שלה אינסופית וזה אומר שכל שיעור מרתק, מחזק, מהנה, מרגיע ומפתיע. ממליצה בחום - אחת המורות המעולות ליוגה בארץ

סאלי תדמור, מאמנת אישית

 

שני- מורה ליוגה המלצה

שמי עדי, בת 50 בקרוב ואני משתתפת בחוג יוגה  אצל שני מזה שנתיים.

החוג הוא כיף גדול, היחס תמיד אישי ושני היא אדם מדהים שמצליחה להביא כל אחת מאיתנו למקסימום שלה ועוד יותר.

בתור אדם שהתנסה ביוגה בעבר, עם מורים אחרים, אני רוצה לאמר ששני היא פשוט מורה מעולה.

חשוב ביוגה לבצע את התנועות נכון, ושני בדרכה הנעימה לא מוותרת לי עד שהיא רואה שאני עושה את הזווית הנכונה. היא דואגת שאני לא אחפף ולא אוותר לעצמי- ומוציאה ממני את המקסימום.

יש אנשים שהתנועתיות היא בדמם, אך לא אני. אני תמיד אעדיף רביצה על הספה אחרי יום עבודה מפעילות,  אך שני מצליחה להביא אותי לחוג פעם בשבוע ואני עושה זאת בכיף .

אני שמחה שפגשתי את שני, ושהיא הפכה למורתי, וממליצה לכל מי שמעוניין או מעוניינת ללמד יוגה, לעשות זאת אצל שני המקסימה.

עדי גודמן

 
 

זו השנה הרביעית שאני מתרגלת יוגה בהדרכת שני.

לא היה לי כל רקע מוקדם באשר לשיטה, לא תיאורטי ולא מעשי.

הגעתי לשיעור הראשון והתמכרתי !

חד משמעית, היוגה שינתה לי את החיים !

גיליתי עולם קסום, שבו למשך שעה, הגוף והנפש מתחברים ומקבלים כל מה שדרוש להם.

פתאום באמצע החיים למדתי מחדש מיומנויות יסוד ! – למדתי לעמוד...למדתי איך ללכת...לשבת..

למדתי לנשום ! למדתי להרגיע את עצמי דרך נשימות, דרך התכנסות והנחת "רעשי רקע" בצד. למדתי להרפות..להניח..

 היוגה מיטיבה איתי כל כך, ומכל שיעור אני יוצאת עם משאבים וכוחות. עם אנרגיה מחודשת, רוגע, יציבה נכונה, טווח תנועות רחב,  גמישות (פיזית ומחשבתית).

מה שעוד יפה ביוגה זה שככל שמתרגלים, מרגישים התפתחות והתקדמות. חשוב לי לציין שלשני כמדריכה, יש תרומה עצומה להצלחה שלי ולאופן שבו אני חווה את היוגה.

מדובר באשה קטנה גדולה, מקצועית ואינטליגנטית, בעלת אישיות נעימה ומכילה. מתוך הבנה עמוקה של התורה, שני מסבירה כל תרגיל, לא רק בהיבט הטכני , אלא גם מסבירה את תרומתו למערכות הגוף ואת היתרונות שהוא מקנה, כמו ניקוי, ריפוי, וכיו"ב.

כל תרגול הוא מסאז' לגוף ולנפש. השיעור מלווה במוזיקה נעימה. החלק האחרון בכל שיעור הוא הרפיה שלאחריה אני יוצאת עם תחושה עילאית שקיבלתי מתנה. מתנה לה אני ממתינה בכל שבוע.

מתנה משני.

                                                                               רחלי אסייג

 

ההיכרות שלי עם שני הייתה כשרק התחלתי לתרגל יוגה בסטודיו בו היא מעבירה שיעורי ויניאסה. התרגולים היו בנויים היטב וכללו מדיטציה, תרגילי נשימה, אימון גופני דינמי ומאתגר שמשלב גם תנועה רכה וגמישות והרפיה מלווה במוזיקה. 

התרשמתי מאוד מההדרכה המילולית של שני, שמסבירה איך להכנס לתנוחות השונות ועל הדגשים החשובים בכל תנועה, כך שגם מתרגלים ותיקים וגם חדשים יכלו להבין איך לעבוד עם הגוף במהלך השיעור. השיעורים כללו רצפים יחודיים וכל שיעור מורכב מרצף שונה מקודמו. שני ליוותה אותי בשנתיים האחרונות בהן תרגלתי יוגה והדריכה אותי במישור הרוחני והפיזי.


בנוסף, השתתפתי בסדנה של שני המיועדת למתרגלים ותיקים ולמורים. הסדנה הייתה מורכבת מ4 מפגשים. כל מפגש כלל תרגול דינמי בדגש אחר- גמישות, תנוחות הפוכות, פתיחות חזה ורצף אמנתי. בנוסף לתרגול עצמו הסדנה כללה שיעורים מילוליים הנועדו להקנות כלים לתרגול עצמי ולהעמקה תיאורתית.

הסדנה הייתה חוויה מצוינת, קיבלתי כלים שימושיים שעזרו לי לעשות את המעבר מתרגול בקבוצה מול מדריך לתרגול עצמי, ולמדתי איך להרכיב ולבנות רצפים בצורה יעילה ונכונה לגוף. השיעורים התיאורתיים שליוו את הסדנה היו ממוקדים ועשירים ואני מרגישה שרכשתי ידע שימושי. 

מאי הרטוב


ממליצה בחום גם למתרגלים חדשים וגם לותיקים להגיע להתנסות!! שני מורה מקצועית ומיוחדת וכל שיעור שלה הוא חוויה, כיף גדול לגוף ולנפש :)

 

KALA YOGA

+972+558895702

Haifa, Israel